Startindeling

Een Survivalrun rond en door de binnenstad en haven van Elburg.Voor jong en oud (vanaf 6 jaar). Het is geen wedstrijd, het gaat om de prestatie en veel lol.

 

Deelname € 10,- per persoon

Starttijd + blok - Groepsnaam

 

11:30 - 1 Matties

11:30 - 2 De Belhamels

11:30 - 2 Vikings

11:30 - 3 de yolootjes

11:30 - 3 Team Rambofum

11:30 - 3 Ten Have Clan

11:30 - 4 Fantastic Ten

11:30 - 5 labots

11:30 - 5 Intense Mona Pudding

11:40 - 1 De Toppers

11:40 - 1 Peter&Rosalie

11:40 - 1 De teddybeertjes

11:40 - 2 De Kapiteintjes

11:40 - 2 De Pierewietjes

11:40 - 3 Sophie en Ilse

11:40 - 3 De Modderduukers

11:40 - 4 De groep die net zoals vorig jaar geen naam weet

11:40 - 5 van onderen!!!

11:40 - 5 De Veldbloempjes

11:50 - 1 De Wilde Biggetjes

11:50 - 2 The coole boys

11:50 - 2 Krokodillenbende

11:50 - 3 BoeRen

11:50 - 3 power rangers

11:50 - 4 Rambotoppers

11:50 - 4 Rambotoppers 2

11:50 - 4 de hooghordeltjes

11:50 - 5 De Haasjes

11:50 - 5 .

12:00 - 1 Welpen martingasmangroep

12:00 - 4 De Bakkertjes

12:00 - 4 Team Spookey

12:00 - 4 De leusinkjes

12:00 - 5 De drosterkortjes

12:00 - 5 Fam koornberg

12:10 - 1 De Rijdende Vissende Wandelende Voetballende Elburgse Kluners

12:10 - 2 Team natte sokken

12:10 - 3 Powerduo

12:10 - 3 Bloemink

12:10 - 4 spykies

12:10 - 4 De Stadsbellers

12:10 - 5 Labootjes

12:20 - 4 Stunnies

12:20 - 4 Bende van ellende

12:20 - 4 Bende van ellende

12:20 - 5 Engeltjes

12:20 - 1 DE DUIFJES

12:30 - 1 Owios F2 doet ook mee!

12:30 - 2 Van der Vegt Auto's

12:30 - 2 Alfred Hulleman

12:30 - 3 Fam v d Hoorn

12:30 - 3 Hulsteijntjes

12:30 - 4 Lindsey

12:30 - 4 Zweppies & Kokkies

12:30 - 5 Boksems

12:30 - 5 De Nijhof-Mannen

12:40 - 1 Olthuis family

12:40 - 2 De Toppers van VSCO'61 Jo 13-2

12:40 - 3 Riesen & Co

12:40 - 4 Smitjes

12:40 - 5 De Rovers

12:50 - 1 Stange

12:50 - 2 Tewes

12:50 - 2 de Hulstjes

12:50 - 3 Prophitius

12:50 - 3 titom

12:50 - 4 Monsters & Co

12:50 - 5 De Krijtjes

12:50 - 5 Blondie en Brownie

13:00 - 1 Martowirono

13:10 - 1 De Knaasknabbels

13:10 - 1 Team Broeznnn

13:10 - 1 De Gurlys

13:10 - 2 de daltons

13:10 - 2 THE stigters

13:10 - 3 Team de Vries en Vis

13:10 - 3 De 4 Musketiers

13:10 - 4 vsco girlpower

13:10 - 5 ESC Clubje

13:20 - 1 De 3 Biggetjes

13:20 - 1 De Beunhazen

13:20 - 1 Cookie Vreters

13:20 - 2 De kipjes

13:20 - 2 De Lingbeeks

13:20 - 2 The Family

13:20 - 3 Bam bam

13:20 - 3 De Akker

13:20 - 4 Rambotoppers

13:20 - 5 Never give up

13:30 - 1 Het Kranenburg Kwartet

13:30 - 1 De Floeffies

13:30 - 2 De Bikkels 4.0

13:40 - 1 De Papjes

13:40 - 1 moddermonsters

13:40 - 2 Van der Wielen

13:40 - 2 De Ommertje

13:40 - 2 Alyce

13:40 - 3 Bram & Mam

13:40 - 3 Energychicks

13:40 - 4 De Ruijters

13:40 - 4 Team E

13:40 - 4 Gummy bears

13:40 - 5 Bovendorpjes

13:40 - 5 Bruins

13:40 - 5 Plender

13:40 - 5 Niet omdat het moet, maar omdat het kan

13:50 - 1 De Binkies

13:50 - 2 The five Angels

13:50 - 3 De Boekies

13:50 - 3 Hofties

13:50 - 3 Ne9en

13:50 - 4 De Wacksels

13:50 - 4 De Werfjes

13:50 - 5 PHIETJES

13:50 - 5 Friends

13:50 - 5 Docter Powerrrr

14:00 - 1 De broezers

14:00 - 2 Kansloos

14:00 - 2 MiddenPol

14:00 - 3 Kattenekken

14:00 - 4 Exploos RSA 331 t Harde

14:00 - 5 De schele ezels

14:10 - 1 de tijgerballen

14:10 - 1 De Vonkies

14:10 - 1 Modderman & Blubberjongen

14:10 - 2 TerrorAapNL

14:10 - 2 De Vliegers

14:10 - 2 Van Deutekom

14:10 - 3 girls & co

14:10 - 4 28 +

14:10 - 4 Fam Buurkes

14:10 - 5 De OmmerBootjes

14:10 - 5 De Kroonstrijders

14:20 - 1 De Frankjes

14:20 - 1 Calzones

14:20 - 1 Bengeltjes

14:20 - 2 De Hippos

14:20 - 2 Run 2 go

14:20 - 2 De Donuts

14:20 - 3 De 3 musketiers

14:20 - 4 pizzasquad&kaasvet

14:20 - 5 Modder preuvers