Startindeling

Een Survivalrun rond en door de binnenstad en haven van Elburg.Voor jong en oud (vanaf 6 jaar). Het is geen wedstrijd, het gaat om de prestatie en veel lol.


Deelname € 10,-  per persoon

Startindeling RamboRun 2019


Starttijd + blok  -  Groepsnaam


11:30 - 1 De Burgemeesters

11:30 - 1 Team Piccolini
11:30 - 1 De Zweppen
11:30 - 1 Team Survival
11:30 - 2 WAD!
11:30 - 2 Ten Wolde
11:30 - 2 Team Salina!
11:30 - 2 team van twee
11:30 - 3 Party poppers
11:30 - 5 van onderen!!!
11:30 - 5 de Nichtjes
11:30 - 5 Alice
11:40 - 1 Matties2.0
11:40 - 1 Brummes
11:40 - 2 Veldbloemrunners

11:40 - 2 Prakken
11:40 - 3 Sanne's B-dayy
11:40 - 3 De creativelingen
11:40 - 4 Labootjes
11:40 - 4 Pannekoekenhuis de Boswachter Vierhouten
11:40 - 5 De doorzetters
11:50 - 1 TZN
11:50 - 2 De Weghaasjes
11:50 - 3 Gustaaf Adolf groep
11:50 - 4 Harderwijkers
11:50 - 5 High-five
11:50 - 5 De Vliegertjes
11:50 - 5 van den Bosch
12:00 - 1 Venema
12:00 - 1 Taekwon-Do School Martowirono
12:00 - 5 Lila ladies+ 2 mannen
12:10 - 1 Rambo Runners
12:10 - 1 De Nijhofjes
12:10 - 1 De Jansens
12:10 - 2 Lekker met de meiden Ramborun
12:10 - 3 Dreamteam
12:10 - 3 Wessie
12:10 - 4 Roze Marliekes
12:10 - 5 Ryan en Bjorn
12:10 - 5 BOKITO
12:10 - 5 Fullmarine
12:10 - 5 Team Milano
12:20 - 1 Bende van ellende 2.0
12:20 - 2 Team zonder naam
12:20 - 2 112 Elburg 
12:20 - 3 Team fusion
12:20 - 3 Wilkon
12:20 - 4 Guus en de sausjes!
12:20 - 4 Spronk
12:30 - 1 De mazzelaars
12:30 - 1 Rambo19
12:30 - 4 Buries Veghenhofplein
12:30 - 5 De Bemmeltjes
12:30 - 5 Riefun
12:30 - 5 Lars
12:40 - 1 Blubber happers
12:40 - 1 Spirit Runners
12:40 - 2 Da most stupidest persons
12:40 - 2 # 'Doe 's lief'
12:40 - 3 De Klaplopers
12:40 - 4 Pool en Van Midden
12:40 - 4 De Frankies 
12:40 - 5 Jut en Jul
12:40 - 5 De Vosjes
12:40 - 5 altiedleste
12:40 - 5 Meinesen
12:50 - 1 Tempeliers 
12:50 - 2 Boksems
12:50 - 3 Owios JO11-2
12:50 - 4 De Werfjes
12:50 - 5 Krijt op Tijd
12:50 - 5 De Duckies
13:00 - 1 Smarties
13:00 - 1 ModderMan & BLubberJongen
13:00 - 2 Team Tornado
13:00 - 3 Fc DolleDuikers
13:00 - 3 De Weerd
13:00 - 4 Die Hards
13:00 - 5 Goudkust
13:00 - 5 de Lokkies
13:10 - 1 Stunnie & CO
13:10 - 1 De chicks
13:10 - 2 Prophitius
13:10 - 2 Docter Powerrrr
13:10 - 3 ESC MO19
13:10 - 4 De Cookie-runners
13:10 - 5 modderteam 
13:20 - 1 De Musketiers
13:20 - 1 De waterratjes
13:20 - 2 De fitte tijgers
13:20 - 3 De Schele ezels
13:20 - 4 Melisse8429
13:20 - 4 Rappeldoorn
13:20 - 5 Keihard'n
13:20 - 5 Reuzensmurfen
13:20 - 5 rambotoppers
13:30 - 1 Martingasman
13:30 - 3 Team werf
13:30 - 4 Zandhuis
13:30 - 4 luuky luuk
13:30 - 4 Studiestrijders
13:30 - 5 Poppedijtjes 
13:30 - 5 Invisible Ninja's
13:40 - 1 Kamperveentjes
13:40 - 1 De snelle boys
13:40 - 2 De tommies
13:40 - 2 Strontracers
13:40 - 3 De Puttenearen
13:40 - 3 Team Oosting
13:40 - 3 Lotte
13:40 - 4 Energychicks
13:40 - 4 Team HAVO
13:40 - 4 De modderkruipers
13:40 - 5 Team Turbo
13:40 - 5 the tigers
13:40 - 5 pruim
13:50 - 1 Familieteam
13:50 - 1 Powergirls
13:50 - 2 vierkamp
13:50 - 2 Bosmannetjes
13:50 - 2 TEAM ORIJ
13:50 - 3 De RamboRunners
13:50 - 4 Uulskukens
13:50 - 5 De Knoeperts van de Ereprijs
13:50 - 5 De Waailappes
14:00 - 1 Deetman
14:00 - 1 The Nike boyz
14:00 - 2 Dalerveense modderdukers!
14:00 - 2 Spirit
14:00 - 3 Team Britt
14:00 - 3 girls2019
14:00 - 3 Broeders van andere moeders
14:00 - 4 De Visjes
14:00 - 4 The Brownies
14:00 - 5 De Stinkie Winkies
14:10 - 1 De bokkies